Megbüntették a MOL-t, mert hetekig nem adott tájékoztatást a Barátság kőolajvezeték leállásáról, de az MNB nem vizsgálta, történt-e bennfentes kereskedés

444 · 2026-06-23 09:02

Holott MOL-vezetők pont akkor adtak el 1,3 milliárd forintért részvényeket. A százmilliárdos nyereségű cég 43 millió forint bírságot kapott az MNB-től. Az ügyben nyomozás folyik.
Cikk mentése Eredeti cikk megnyitása

Megosztás

Hozzászólások

Hozzászólások

A hozzászólások betöltéséhez kattints a következő gombra.