A jegybank a rendkívüli tájékoztatási kötelezettség megsértése miatt 43 millió forint felügyeleti bírságot szabott ki a Molra, olvasható a vonatkozó sajtóközleményben. Az indoklás szerint a vállalatnak legkésőbb idén február 12-ig nyilvánosan kommunikálnia kellett volna a befektetőknek a Barátság kőolajvezeték tartós leállásáról, illetve a jövőbeni olajimport pótlására megtett intézkedéseinek előkészítéséről, melyet csak napokkal később tett meg.
Barátság vezeték: megbírságolja a Molt az MNB
Portfolio · 2026-06-23 08:39
Kőolaj és Földgáz
Hozzászólások
HozzászólásokA hozzászólások betöltéséhez kattints a következő gombra.