Több tucatnyian megsérültek, miután robbanás történt Katar fő LNG-feldolgozó üzemében

Telex · 2026-06-22 10:14

Tizennyolc embert eltűntként tartanak számon a hatóságok, a QatarEnergy egyelőre nem közölte, hogy az üzemben keletkeztek-e károk.
Cikk mentése Eredeti cikk megnyitása

Megosztás

Hozzászólások

Hozzászólások

A hozzászólások betöltéséhez kattints a következő gombra.