A Chevron olajipari óriásvállalat húszéves megállapodást kötött a Microsofttal egy nyugat-texasi adatközpont földgázalapú áramellátásáról, ami a technológiai óriáscég eddigi egyik legjelentősebb elmozdulását jelenti a fosszilis energiaforrások felé - írta a Cnbc.
Bármit megtesz az energiáért a Microsoft
Portfolio · 2026-06-22 14:36
Energia
Kőolaj és Földgáz
Hozzászólások
HozzászólásokA hozzászólások betöltéséhez kattints a következő gombra.