Bármit megtesz az energiáért a Microsoft

Portfolio · 2026-06-22 14:36

A Chevron olajipari óriásvállalat húszéves megállapodást kötött a Microsofttal egy nyugat-texasi adatközpont földgázalapú áramellátásáról, ami a technológiai óriáscég eddigi egyik legjelentősebb elmozdulását jelenti a fosszilis energiaforrások felé - írta a Cnbc.

Cikk mentése Eredeti cikk megnyitása

Megosztás

Hozzászólások

Hozzászólások

A hozzászólások betöltéséhez kattints a következő gombra.